לרצף במראה טבעי

מחפשים פרקט במראה טבעי ומיוחד? מבולבלים מהאפשרויות הרבות? עוגן קרמיקה מציגים לכם את פרקט הסטריפ.

אם אתם מתכננים שיפוצים נרחבים בביתכם או שקניתם בית חדש ואתם רוצים לעצב אותו בסגנון ייחודי כמו שאתם אוהבים, בטח הבנתם כבר שלריצוף יש חשיבות מכרעת במראה הבית.

אחד מסגנונות הריצוף הפופולריים והמומלצים ביותר בשנים האחרונות, הוא הפרקט. לא משנה אם אתם מעוניינים בפרקט למינציה או פרקט עץ טבעי, יש שני מונחים שחשוב שתכירו: סטריפים ופלאנק.

רצועות או פלאנק?

מהו פרקט סטריפ? פרקט סטריפ הוא למעשה פרקט עץ המורכב מרצועות בקווים ישרים, ברוחב אחיד לכל רצועה והוא מגיע בתבנית של 2 או 3 רצועות בכל לוח. רצועות אלו חוזרות על עצמן לכל אורכו ורוחבו של הפרקט והן מקנות לו מראה מיוחד ועשיר.

פרקט פלאנק, הוא פרקט המורכב מרצועות רחבות במיוחד או ממשטח רחב, היוצר מראה אחיד של עץ טבעי.

אילו יתרונות יש לפרקט סטריפ?

לא משנה אם בחרתם בפרקט למינציה המדמה עץ או בפרקט עץ טבעי, למראה הסטריפים תהיה השפעה על החלל אותו תרצו לרצף. פרקט סטריפ מאפשר לכם עיצוב מעניין באמצעות משחק גוונים בין הרצועות השונות של הפרקט, בעלות אטרקטיבית במיוחד, בהשוואה לריצוף עץ טבעי או ריצוף למינציה במראה פלאנק. מחיר פרקט זה יקבע גם לפי מספר הרצועות שייבחרו. שתיים או שלוש, אך בכל מקרה, מדובר בעלות נמוכה יותר ביחס למשטח פלאנק.

מלבד המחיר האטרקטיבי, לפרקט סטריפ יש יתרונות נוספים:

• יוצר תחושת מרחב וכך אפשר לשוות מראה מרווח גם בחדרים קטנים.

• בשל הבדלי הגוונים בין הרצועות, הלכלוך שעל הרצפה פחות בולט לעין.

• מתאים לעיצוב חדרים שונים, באמצעות משחק הגוונים אפשר ליצור מראה מיוחד לכל חדר באותו בית. כך מביאים לידי ביטוי את טעמו האישי של כל בן משפחה בחדר הפרטי שלו, תוך שמירה על קו עיצובי אחיד, המלווה את כל הבית.

בשל יתרונותיו העיצוביים של פרקט זה, הוא מתאים לכל חלל ולכל גודל וניתן לשחק עם מספר הרצועות, רוחבן והגוונים של העץ, כדי ליצור את האפקט הרצוי.

רוצים לשמוע עוד פרטים על פרקט סטריפ? אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה המרהיב שלנו ברעננה ולראות כיצד אפשר לעצב בקלות כל חלל באמצעות ריצוף פרקט.