פרקט פישבון מתאים למי שמחפש יוקרה ורמה עיצובית גבוהה ומוקפדת. נשמע לכם מעניין?

פרקט פישבון קיבל את שמו בשל הצורה הגיאומטרית הייחודית שהוא יוצר, המדמה מראה המזכיר שדרת דג. השימוש בפרקט זה נפוצה בעיקר בחו"ל והיא תופסת תאוצה יותר ויותר גם בישראל. הייחודיות הרבה של פרקט זה טמונה בעיקר בשיטת ההתקנה המורכבת. רק הרכבה מקצועית ומוקפדת תיצור את המראה המבוקש ולכן מומלץ לא להתפשר ולשכור את שירותיו של מתקין מיומן ובעל המלצות רבות.

פרקט מרהיב ביופיו

פרקט למינציה ופרקט עץ טבעי מוכרים לכולנו ואנו רגילים למצוא אותם במקומות רבים, ביתיים ותעשייתיים. לפרקטים אלו יש יתרונות וחסרונות, אך אם מחפשים מראה עיצובי מרשים ומיוחד, אין מתאים יותר מפרקט פישבון.

באולם תצוגה רחב ומרשים, עוגן קרמיקה פורשים לפניכם את מגוון גווני וצורות פרקט הפישבון. פרקט זה עשוי למעשה מהנחה מדויקת של רצועות בזוויות שונות, וכך נוצר אפקט עיצובי מרהיב ושונה ממה שהתרגלנו לראות. יש משחק רב בין גוונים בהירים לגוונים כהים וכך ניתן להתאים את הפרקט לקו העיצובי השולט בבית וליצירת מראה קלאסי, כפרי ואפילו מודרני.

התקנה מקצועית בלבד!

פרקט הפישבון הוא אחד הפרקטים היוקרתיים שאפשר למצוא כיום וזאת בזכות המראה הגיאומטרי המיוחד שהוא יוצר. מראה מיוחד זה מצריך התקנה בידיים מיומנות, על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון, היכולים לבצע הדבקה מדויקת של אריחי הפרקט. ההתקנה המורכבת והדרישה לרמת דיוק גבוהה במיוחד, היא אחת הסיבות למחירו הגבוה יחסית של פרקט זה, אך היא גם זו שמבטיחה את התוצאה המרשימה שתתקבל.

את מראה פרקט הפישבון ניתן להשיג גם באמצעות פרקט למינציה וגם באמצעות פרקט עץ טבעי. לאוהבי איכות הסביבה כדאי לדעת שגם בריצוף גרניט פורצלן דמוי פרקט ניתן להשיג כיום אריחים בסגנון הפישבון. גם תשיגו את המראה הטבעי המיוחד, מבלי לפגוע בעצים ובסביבה.

מחפשים פרקט פישבון איכותי במחירים אטרקטיביים? אתם מוזמנים לאולם התצוגה של עוגן קרמיקה ברעננה. שם תוכלו להתרשם ממגוון הסגנונות ולקבל ייעוץ מותאם אישית, בהתאם לתקציב ולסגנון העיצוב שתבחרו.