חללים שמרוצפים באבן טבעית לרוב מעניקים לחלל בו הם מותקנים תחושה של חום, ביתיות, רוגע, יוקרה וסטייל. אך לצד התחושה הנהדרת שהם מעניקים הם חופנים בתוכם מספר חסרונות: כיוון שמדובר בחומר טבעי יש לשמור עליו מפני הכתמה ולדאוג לתחזוקה קבועה שלו באמצעות חומר אטימה, סילר. נוסף על כך, אבן טבעית מגיעה לעיתים עם חורים דבר המקשה על מלאכת הניקיון ותחזוקתה. כמו כן, האבן הטבעית נוטה להשתנות בחלוף הזמן ולעיתים אף דורשת ליטוש על מנת להחזיר עטרה ליושנה.

כיום, בעקבות שיפורים טכנולוגים ושימוש בשיטות ייצור דיגיטליות מתקדמות, ניתן לייצר אריחי קרמיקה דמוי אבן ברמת דיוק גבוהה מאוד, כך שניתן להינות מכל התחושות החמימות והנהדרות שאבן טבעית מעניקה לצד פרקטיות חסרת פשרות (אין צורך בתחזוקה מיוחדת). אריח קרמיקה דמוי אבן, שומר על מראו לאורך זמן ואינו דורש ליטוש או שימוש בחומרי אטימה. כמו כן, כשאתם בוחרים בריצוף קרמיקה דמוי אבן אתם יכולים להיות בטוחים שהמראה באולם התצוגה יהיה זהה למראה אצלכם בבית ללא הפתעות.

אתם מוזמנים לאולם התצוגה של עוגן קרמיקה ברעננה בו תוכלו להתרשם ממבחר גדול של אריחי קרמיקה דמוי אבן ואריחי גרניט פורצלן דמוי אבן במגוון גדלים וסגנונות.