חברת ויוס, Vives Azulejos y Gres, הינה חברה  ספרדית  שהוקמה בשנת 1957 ומייצרת אריחי קרמיקה גרניט פורצלן כבר למעלה מ-60 שנה. תחום התמחותה של חברת VIVES הינו ייצור קרמיקה לחיפויי קירות וייצור חיפויי רצפהגרניט פורצלן. בסל המוצרים של חברת ויוס ניתן למצוא מגוון עשיר של אריחי קרמיקה מצויירים בסגנון רטרו, אריחי גרניט פורצלן מצויירים בסגנון וינטג' עם קריצה מודרנית ואריחי קרמיקה דמוי פרקט משופשפים ומעושנים אשר מעניקים מראה אוטנטי של עץ טבעי  בחללים בהם הם מרוצפים.

חברת ויוס שמה דגש רב על מחקר ופיתוח על מנת לייצר קרמיקה באיכות גבוהה וחדשנית עם עיצובים שמקורם במגמות האחרונות תוך עמידה בדרישות העיצוביות שהשוק מכתיב לצד הכתבת סגנון מקורי שמגיע מרעיונותיהם המקוריים של מעצבי החברה כך שהתוצאה הסופית המתקבלת היא: אריחי קרמיקה אלגנטיים, אוונגרדים ובלעדיים.

בכדי להגשים את חזונו העיצובי המפעל של  VIVES CERAMICA מצוייד בטכנולוגיה העדכנית ביותר לייצור אריחי קרמיקה ואריחי גרניט פורצלן. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת לצד חומרי גלם משובחים מאפשרים הגשמת כל חלום עיצובי למעצבי החברה. VIVES גאה במדיניות הסביבתית הירוקה שלה בתהליך ייצור הקרמיקה ולכן משקיעה מאמצים רבים כדי למזער את השימוש במשאבים הטבעיים של כדור הארץ ועושה שימוש יעיל באנרגיה לצד ביצוע תהליכי מחזור. כמו כן, חברת VIVES  מתגאה בכך שייצור אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן מעוצבים ומיוצרים בספרד דבר המבטיח יוקרה ואיכות גבוהה.

קישור לאתר ויוס קרמיקה VIVES CERAMICA.