כיום אסלות תלויות הפכו לסטנדרט עיצובי בכל בית שנבנה או עובר שיפוץ. הן זוכות לפופולריות גדולה כיוון שיש להן שני יתרונות בולטים לעומת אסלות רצפתיות/מונובלוקים. ראשית, הן מעניקות לחדר הרחצה קלילות עיצובית, אין ברזי ניל, מחברים וצינורות ביוב גלויים. שנית, תהליך שטיפת חדר המקלחת הופך לפשוט במיוחד, אין צורך להתאמץ בניקוי חיבור האסלה לרצפה וכל חלקי האינסטלציה הגלויים.

 

כל השאלות וכל התשובות במקום אחד

למרות הפופולריות הרבה של האסלות התלויות, לקוחות רבים חוששים להתקין אסלות תלויות מהסיבות הבאות: 

האם האסלה התלויה תוכל לשאת את משקלם ? מיכלי ההדחה הסמויים של גרואה GROHE יכולים לשאת בבטחה משקל של עד כ-400 ק"ג.

האם צריך לשבור את הקרמיקה בכדי לתקן תקלות שיצוצו בעתיד ? אין צורך בשבירת אריחי קרמיקה, לחצן ההפעלה של מיכל ההדחה ניתן לפירוק בקלות ודרכו ישנה גישה מלאה לכל חלקי המערכת.

האם ניתן יהיה להשיג חלקי חילוף לאורך זמן ? חברות גדולות, אמינות ואיכותיות כמו גרואה GROHE, דואגות שיהיו חלקי חילוף זמינים גם לאחר 20 שנה.

מה עושים במקרה של תקלה ? קוראים לאינסטלטור או פותחים קריאת שרות במסגרת האחריות אצל יצרן מיכל ההדחה.

 

הבטחון שבחרתם נכון

בחירה במותג מבוסס, איתן ומוביל אשר נמצא כבר שנים רבות בשוק הישראלי והבינלאומי כמו גרואה GROHE, יכול להעניק לכם את הבטחון והשקט לו אתם זקוקים. אך זהו רק צד אחד במשוואה, הצד השני הינו נסיונו ומקצועיותו של בעל המקצוע אשר עתיד לבצע את ההתקנה.

 

אז איך מתקינים מיכלי הדחה סמויים ?

על מנת לפזר את חוסר הוודאות בתהליך ההתקנה של מיכל ההדחה הסמוי, ביקשנו מהקבלן דורון טיגר שידגים לנו כיצד נראית התקנה על קיר בלוקים של מיכל הדחה סמוי. דורון איפשר לנו הצצה, שלב אחר שלב, להתקנה אותה הוא ביצע אצל לקוח אמיתי בתנאים אמיתיים. לאחר הסרטון של דורון, תוכלו לצפות בסרטון שהפיקה חברת גרואה GROHE אשר בו מודגמת שלב אחר שלב התקנה של מיכל הדחה סמוי לקיר גבס. אם הולכים להתקין לכם מיכלי הדחה סמויים בזמן הקרוב אתם הולכים ממש להנות מהסרטון הזה.

 

בסרטון הבא, תוכלו לראות את הקבלן דורון טיגר מבצע התקנה של מיכל גרואה GROHE מדגם 38642000:

אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של דורון טיגר מ"הכל חדש" שם תוכלו לקבל טיפים נוספים במהלך השיפוץ או להיכנס לעמוד היוטיוב שלו לצפיה בסרטוני הדרכה נוספים.
 

התקנה של מיכל הדחה סמוי לקיר גבס ואסלה תלויה באדיבות חברת גרואה GROHE: