אם אתם מחפשים לעצב את חדר הרחצה שלכם בסגנון עתיק ומלא בסטייל מיוחד, לעוגן קרמיקה יש מה להציע לכם.

מעצבי פנים ומומחים להום סטיילינג יודעים כי לכלים סניטרים יש חשיבות גדולה ביצירת מראה עתיק לחדר רחצה. באמצעות בחירה נכונה של כלים סניטרים, אפשר לעצב חדר רחצה בכל סגנון שתרצו ואם אתם מעוניינים בחדר רחצה בסגנון עתיק, כדאי לכם להגיע לאולם התצוגה של עוגן קרמיקה.

כך תזהו כלים סניטרים בסגנון עתיק

אפשר למצוא את כל סוגי הכלים הסניטרים במראה עתיק, אך אם אתם רוצים ליצור מראה אחיד לכל חדר הרחצה, כדאי לבחור בשני האביזרים המשמעותיים ביותר הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינת ההשפעה על מראה החדר. אנו מדברים כמובן על הכיור והאסלה.

כיור במראה עתיק הוא כיור כפרי, עשוי אבן או חרס, אשר לרב מאופיין בעיטורים העוטפים אותו. במקרים מסוימים הוא יונח מעל למשטח שיש או עץ ובמקרים אחרים הוא יוטמע בתוך השיש. יש גם כיורים נוספים בעלי מראה עתיק שאינם מחוברים לשום משטח שיש או עץ, אלא הם מונחים על רגל ושולי הכיור מעוטרים קלות. את השלמת המראה של כיור כפרי אפשר להשיג באמצעות ברז מיוחד בעיצוב וינטג', בצבעי ברונזה, זהב ולעתים גם בצבע שחור. ברז כזה יכול להגיע עם פייה במרכז ו-2 ידיות מצדדיו, כאשר צד ימין מזרים מים קרים וצד שמאל מזרים מים חמים, כפי שהיה נהוג פעם.

אסלה וינטג' היא אסלה היכולה להיות מונחת על הרצפה מה שנקרא מונובלוק או אסלה תלויה, כאשר המראה העתיק של אסלה וינטג' נוצר בעיקר תודות לעיטורים המלווים את האסלה ובשל מושב אסלה מעץ או משרשרת מתכת המחוברת למיכל הדחה גבוה.

גם כיור כפרי וגם אסלה וינטג' תורמים רבות ליצירת מראה עתיק, אך אין זה אומר שהם מיושנים ומסורבלים לתפעול. בעוגן קרמיקה תוכלו למצוא כלים סניטרים בסגנון עתיק מתקדמים ובאיכות גבוהה ולא פחות חשוב – במחירים אטרקטיביים במיוחד.

כדי להצליח ליצור מראה עתיק, אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה ברעננה של עוגן קרמיקה ולהתרשם ממבחר גדול של כלים סניטריים.