האסלה הנפוצה ביותר כיום היא האסלה התלויה ויש לה יתרונות רבים: היא משתלבת בקלות בכל סגנון עיצוב שתרצו ליצור בחדר הרחצה שלכם, קל לנקות אותה ואת הרצפה שמתחתיה וכך מתאפשרת שמירה קלה ומהירה על רמת ההיגיינה הביתית. בשל יתרונותיה, האסלה התלויה מתאימה גם למקומות ציבוריים ולמשרדים.

האסלה תלויה למעשה על קיר. גם מיכל ההדחה חבוי בקיר, כאשר רק כפתור ההדחה גלוי לעין. כך מקבלים מראה אסתטי במיוחד, אשר אינו יוצר עומס על חדרי רחצה, הקטנים מטבעם.

מספר אחת בעיצוב כלים סניטריים

עוגן קרמיקה מביאים לכם מבחר גדול של אסלות תלויות, בגדלים ובצבעים שונים. את הביקור שלכם באולם התצוגה שלנו נלווה בייעוץ מקצועי ובשירות אדיב.

אצלנו תוכלו להיות רגועים שרכשתם מוצר איכותי, בעל תו תקן ואחריות. אנחנו מתחייבים גם לזמני אספקה מהירים ומחירים אטרקטיביים במיוחד.

חשבנו על הכל

רכישת אסלות תלויות נעשית ברוב המקרים, כאשר באים לעצב בתים חדשים ומעוניינים בשמירה על קו מודרני ונקי, תוך שימוש בכלים סניטריים פרקטיים. מנגד, אפשר בהחלט להחליף את האסלות הישנות גם בדירות קיימות, אך פעולה זו כרוכה בהוצאת הריצוף בחדר הרחצה והחלפתו.

בעוגן קרמיקה תוכלו למצוא מבחר אסלות תלויות, לצד סגנונות ריצוף מודרניים היכולים להשתלב בקלות בכל חדר רחצה ולהשלים את המראה הכללי, בהתאם לבחירתכם.

אסלה תלויה היא פתרון עיצובי חדשני, אסתטי ופרקטי והיא הבחירה המובילה של מעצבי פנים.

אתם מוזמנים לאולם התצוגה הרחב של עוגן קרמיקה ברעננה, שם תוכלו להתרשם ממבחר הכלים הסניטריים והאסלות התלויות, בעיצובים חדישים ובאיכות ללא פשרות.