כיום בחירת כיור מונח לחדר האמבטיה הינה משימה לא פשוטה. מצד אחד יש מבחר עצום של כיורים מונחים בגדלים ובצבעים שונים ומצד שני מחירי הכיורים המונחים נגישים כיום יותר מפעם בעקבות ירידת ערך היורו ושיפור ביכולות ייצור כיורים מונחים.

כיור מונח חובן בתוכו יתרונות רבים לצד אסתטיקה ויופי שכיורים בהתקנה תחתונה וכיורי משטח מתקשים לעמוד בהם. כיור מונח מאפשר ניצול מקסימלי של אזור השטיפה במיוחד בחללים שבהם עומק המשטח הנדרש הוא צר במיוחד. כיור מונח יכול לבלוט באלגנטיות מהמשטח, כמו כן, באמצעות שימוש בברז מהקיר או ברז מהתקרה ניתן לחסוך מקום על המשטח ולנצל אותו לטובת כיור גדול יותר אשר שומר את המשטח נקי ויבש יותר. 

לעיתים התאמת קרמיקה לריצוף וקרמיקה לחיפוי חדר אמבטיה נראת משימה פשוטה יותר כאשר מחפשים התאמה בין כיור מונח לברז. התאמת כיור מונח לברז דורשת מיומנות והכרה מעמיקה של מגוון ברזים גבוהים וכיורים מונחים, שכן אנו רוצים שהמים ייפלו בין השליש לחצי משטח הכיור כך שנוכל להינות מהגודל שלו. כמו כן, גובה הברז ומיקומו ביחס לכיור הינו פרמטר קריטי בכדי שנוכל להינות משימוש נכון, נעים ופרקטי בכיור.

באולם התצוגה של עוגן קרמיקה ברעננה תוכלו להינות ממבחר גדול של כיורים מונחים, כיורים חצי מונחים, ברזים גבוהים וברזי קיר באספקה מיידית לצד יעוץ מקצועי ומגוון רחב של כיורים במחירים נוחים.