להתאים את הכיור למרחב

אחד האתגרים הגדולים בעיצוב חדרי רחצה, זו התאמה של הכלים הסניטרים למרחב. כאשר מדובר במרחב צר וצפוף, האתגר גדול עוד יותר.

בעוגן קרמיקה תוכלו למצוא מבחר כיורים המתאימים לחללים קטנים וצפופים, כמו כיור מונח, כיור חצי מונח, כיור שולחני תחתון, כיור משטח ועוד. באולם התצוגה שלנו ברעננה, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי לגבי סוגי הכיורים המתאימים במקרה כזה ולבחור בקלות בכיור שיענה על הצורך שלכם. וכל זאת, מבלי לוותר על עיצוב מתקדם ומחירים אטרקטיביים.

פתרונות לכל חדר רחצה

אנחנו בעוגן קרמיקה מאמינים שאפשר לעצב כל חדר רחצה בסגנון מרהיב ויוקרתי, גם כאשר מדובר בחדרים קטנים. בחדרים כאלו אפשר להיתקל לרב בדירות חדשות בבנייני מגורים, בהם מקצים שטח קטן במיוחד לחדרי האמבטיה. אך יש מצבים נוספים בהם מתעורר צורך בהתקנת כיורים צרים, למשל, כאשר רוצים להכניס מספר רב של פונקציות לחדר האמבטיה או שמקטינים את חדר האמבטיה לטובת אחד החללים האחרים בדירה (חדר ארונות לדוגמא).

האתגר בכיורים צרים זה לבחור את הכיור הקטן ביותר שיתאים למרחב עם התכולה הגדולה והעמוקה ביותר, שיאפשר שטיפת פנים וידים מבלי שהמים ימצאו את דרכם לרצפה. דרך נוספת למקסם את גודל הכיור היא התקנת הברז בצד הכיור ולא במרכזו או התקנת הברז מהקיר בכדי לאפשר ניצול מקסימלי של שטח הכיור. יתרון חשוב נוסף אשר מקנה השימוש בכיורים הצרים הוא תחושת הריווח והגודל בחדר הרחצה.

בעוגן קרמיקה תוכלו למצוא מבחר פתרונות לכל גודל של חדר רחצה, אנו מחזיקים במלאי מבחר גדול של כיורים צרים בשלל סוגי התקנות: כיור מונח, כיור חצי מונח, כיור שולחני תחתון וכיור משטח לצד שילובם בארונות תואמים בשלל גוונים בהתאמה לכיור הנבחר. כל אלו מבטיחים שתוכלו להתמודד עם גודל חדר האמבטיה מבלי לוותר על סטייל מוקפד ופרקטיות בדיוק כמו שאתם אוהבים.

אם אתם מחפשים כיורים קטנים אף יותר לשרותי אורחים קטנים אתם מוזמנים ללחוץ כאן.

אולם התצוגה הרחב שלנו ברעננה פתוח בפניכם כל השבוע בין השעות 9:00-19:00 וגם בימי שישי בין 9:00-13:00. אנחנו מחכים לכם!