אודות

עוגן קרמיקה- ייבוא ושיווק קרמיקה, גרניט פורצלן וכלים סניטאריים, הוא עסק משפחתי שהחל את דרכו ב-1978. המוניטין והשם הטוב שרכשה לה החברה במשך השנים בזכות המוצרים האיכותיים, השירות המסור, האמינות והיחס האישי לכל לקוח, הפכו אותה לאחד העסקים המובילים כיום בשרון. אבי נגר וציון עמוסי, הבעלים של עוגן קרמיקה, התמחו עוד לפני שהקימו את החברה, בתחום האינסטלציה, כך שמעבר לשיווק, הם בעלי ניסיון רב גם בנושאים הטכניים. כתוצאה מכך, משלבת התפיסה הרעיונית של עוגן קרמיקה תשומת לב רבה לפרקטיות ולפונקציונאליות של המוצרים, לא פחות מאשר ליופיים ועיצובם. 

אולם התצוגה של עוגן קרמיקה, הממוקם באזור התעשייה של רעננה, מתפרש על פני כ-1000 מ"ר, ומציג את מיטב המותגים המובילים בעולם של כלים סניטאריים, אמבטיות, מערכות עיסוי וברזים, וכן מבחר עשיר של ריצופים וחיפויים.

בולט ביתרונותיה של עוגן קרמיקה הוא מיקום מחסן הקרמיקות והכלים הסניטאריים בצמוד לאולם התצוגה. המחסן, שבו מאופסנים מלאים גדולים, מאפשר ללקוח לבחון פיזית את המוצרים בכל דגם או גוון מבוקש ולקבלם בו במקום. כמו כן, קיים מחסן טכני נוסף, הכולל אביזרי אינסטלציה וחומרי בניה נלווים, המשרת את קהל הקבלנים והלקוחות. כך כשהכול תחת קורת גג אחת, הופכת חווית הקניה למהירה ויעילה יותר . במחלקה הטכנית ניתן לקבל שירות, ייעוץ ומענה מקצועי לכל בעיית אינסטלציה. 

כחברה וותיקה ומובילה, רכשה עוגן במשך השנים התמחות רבה במתן פתרונות שלמים ורחבים ללקוח, המשתקפת הן ברמת האיכות, הגימור והטיב של המוצרים שהיא משווקת, הן בסל המוצרים הרחב שלה והן בדגש המיוחד המושם על השירות האישי והתמיכה המקצועית.

בין אם אתם קבלנים, אדריכלים, מעצבי פנים או לקוחות פרטיים, השירות בעוגן קרמיקה כולל הדרכה צמודה, שתלווה אתכם בתקופת הבניה או השיפוץ החל מתכנון ועיצוב הבית, ועד לייעוץ והתאמה אישית של המוצרים בהתאם לסגנונכם וטעמכם. בגמר הקניה תישארו עם תחושה שקניתם במקום שהיה שותף לכל שלבי תהליך הבניה, והפך אותו לחוויה מהנה.

״בים של אפשרויות יש רק עוגן אחד״