חברת ניופורם Newform האיטלקית היא בין היצרניות המובילות בעולם לייצור ברזי אמבטיה וברזי מטבח. החברה נוסדה ב-1981 ומפעל הברזים שלה משתרע על שטח עצום של כ-75,000 אלף מ"ר ומצויד במכשור רובוטי ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר. ניופורם Newform מייצאת למדינות רבות בעולם ואפשר לראות את הנוכחות שלה באה לידי ביטוי בפרוייקטים יוקרתיים רבים ברחבי העולם.

ישנם מספר אלמנטים לצד פילוסופיית החברה אשר הופכים את ניופורם Newform לאחת החברות המובילות בשוק הברזים העולמי. הפילוסופיה של החברה מתמקדת על טהרת העיצוב:

  • עיצוב פונקציונלי שיהיה נח לשימוש - מוצרי החברה מאופיינים בהנדסת אנוש גבוה.

  • עיצוב שיהיה יפה לאורך זמן – איכות חומרים גבוהה וציפוי כרום איכותי במיוחד, כך שהמוצרים לא יהיו יפים רק באולם התצוגה, אלא, גם אצל הלקוח בבית לאורך זמן.

  • עיצוב חכם – שילוב של פתרונות טכנים מתקדמים אשר מאפשרים למעצבי החברה להגשים פנטזיות עיצוביות לצד שמירה על נוחות ופרקטיות השימוש.

כמו כן, עיצוב מינימליסטי מאפיין את כל סדרות המוצרים של החברה בין אם מדובר בברזים בעיצוב קלאסי או מודרני. בין הפתרונות הייחודים שחברת ניופורם Newform מציעה אפשר למצוא את האינטרפוץ 4 דרך הקטן והפרקטי ביותר הקיים בשוק הברזים של סדרת X-LIGHT ו-FORMAאינטרפוץ אשר גודלו כמעט כגודל אינטרפוץ 3 דרך של חברות אחרות.

אתם מוזמנים לאולם התצוגה של עוגן קרמיקה בו תוכלו להתרשם מבחר גדול של ברזי ניופורם Newform.

כתובת אתר האינטרנט של חברת ניופורם Newform