בין הטרנדים הבולטים בתחום ההום סטיילינג, מוביל פרקט הלמינציה כריצוף המבוקש ביותר. מה מיוחד בפרקט זה ולמה כדאי לבקר באולם התצוגה של עוגן קרמיקה.

עוגן קרמיקה היא חברה מובילה בתחום ההום סטיילינג, המקפידה להישאר מעודכנת בכל החידושים והטרנדים בעולם עיצוב הבית. לכן, אצלנו תוכלו למצוא בין היתר את ריצוף הפרקט המבוקש ביותר בשנים האחרונות והוא פרקט הלמינציה הידוע, בעל היתרונות הרבים.

יוקרה במחירים אטרקטיביים

לא סתם נחשב פרקט זה לאחד המוצרים המבוקשים ביותר. מחירו הנמוך וההתקנה הקלה והמהירה של פרקט למינציה, מאפשרים לכם לשנות את מראה הבית ולחדשו תוך מספר שעות. כך תשיגו מראה חמים וביתי, המשדר יוקרה וסטייל גבוה למביני עניין.

מעבר למחיר ולהתקנה הקלה, פרקט זה נחשב לעמיד במיוחד, בזכות השכבה העליונה של הציפוי השקוף. כך מונעים שחיקה ושריטות, אשר אפשר למצוא בפרקט עץ טבעי. את ניקוי הפרקט אפשר לבצע באמצעות מטלית וחומר מיוחד, אך אין להשתמש במים וזהו חסרונו העיקרי של פרקט למינציה. אם מחפשים פרקט עמיד למים, כדאי לבחור בגרניט פורצלן דמוי פרקט, אשר נחשב לעמיד יותר אך מחירו גבוה בהתאם.

עוגן קרמיקה – הבחירה הנכונה

עוגן קרמיקה מביאה אליכם את הבשורה בעולם ריצוף הפרקט. כבר במהלך הביקור באולם התצוגה הרחב שלנו, תוכלו לקבל ייעוץ לגבי ההבדלים בין פרקט למינציה, פרקט עץ טבעי וגרניט פורצלן דמוי פרקט ולהתרשם ממבחר הסגנונות, הגדלים והצבעים בהם הם מגיעים. ניתן להתאים אותו לכל חלל, בבית או במשרד וליהנות מריצוף מיוחד המשרה אווירה טבעית ורגועה.

אנו מציעים מבחר עשיר של דגמי פרקט למינציה ברמת איכות גבוהה ויוקרתית המדמה עץ ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן שירות מקצועי ללא פשרות, שקיפות מלאה בתהליך ההזמנה, זמני אספקה מהירים במיוחד ושימוש בבעלי מקצוע המסוגלים לתת פתרונות פשוטים למצבים מורכבים.

אתם עדיין כאן? בקרו אותנו באולם התצוגה ברעננה והתרשמו במו עיניכם מסגנונות העיצוב המיוחדים שאפשר להשיג באמצעות פרקט למינציה.