כך תשיגו מראה אותנטי לביתכם

יש אפשרויות ריצוף רבות, במגוון סגנונות ומחירים, אך כאשר רוצים להשיג מראה כפרי וחמים, אין כמו פרקט עץ טבעי.

על החסרונות של פרקט עץ טבעי כבר שמעתם ואתם יודעים שהוא רגיש למים ולשריטות. אך חסרונות אלו מתגמדים כאשר מחפשים מראה טבעי ואותנטי, להשלמת קו עיצובי מיוחד ויוקרתי, אז מה הפלא שמעצבי פנים בוחרים בריצוף זה פעם אחר פעם?

ללכת יחפים

קל לזהות חיקויים לפרקט עץ טבעי. הדרך הטובה ביותר היא באמצעות חליצת הנעליים והליכה ברגליים יחפות על הריצוף. תחושת החמימות הנעימה תבהיר לכם ללא ספק כי מדובר בפרקט עץ טבעי. כאשר תלכו יחפים על פרקטים אחרים, כגון פרקט למינציה או על ריצוף גרניט פורצלן דמוי פרקט, תבחינו מיד בהבדלים והם נובעים מהשימוש בחומרים סינתטיים שונים לצורך הרכבת הפרקט.

לעומת זאת, החומרים הטבעיים מהם מורכב פרקט עץ טבעי, מבטיחים מראה נקי ולא מלאכותי, ושונות טבעית בין הלוחות והם גם יוצרים סביבה נעימה לכל השוהים בחלל המרוצף.

מה תכונותיו של פרקט עץ טבעי?

בניגוד לפרקט למינציה ולגרניט פורצלן דמוי פרקט, פרקט העץ רגיש יחסית לשריטות והוא מצריך תחזוקה שוטפת. כמו כן, הוא מגיע במספר מוגבל של גוונים, בהתאם לסוגי העץ המשמשים לבניית הפרקט. אך אם אתם מבינים בהום סטיילינג ומחפשים לעצב את חדר המגורים שלכם, או כל חלל אחר בביתכם, כך שישדר יוקרה וחמימות, הבחירה בפרקט עץ טבעי היא הבחירה הנכונה עבורכם.

עוגן קרמיקה פורשת בפניכם ריצופי עץ מרהיבים ומיוחדים במינם. באולם התצוגה שלנו תוכלו לראות במו עיניכם כיצד נראה פרקט העץ הטבעי ואיך הוא יכול להשתלב בחללים שונים. אנו עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד ומקפידים על רמת גימור ודיוק, כדי לאפשר לכם את התוצאה המושלמת שראיתם בדמיונכם.

ומה לגבי המחיר? אצלנו תוכלו למצוא מגוון ריצופי פרקט עץ טבעי במחירים אטרקטיביים במיוחד, ללא פשרה על איכות החומרים ותודעת שירות גבוהה.

פרקט עץ טבעי מזמינים מהטובים ביותר. אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה שלנו ברעננה ולקבל ייעוץ ושירות מהדרגה הראשונה.